П'ятниця, 23 серпня 2019

ФК “Верховина” візьме участь у розіграші зимової першості

ФК Верховина 2017 рікНаступної неділі стартує розіграш зимової першості Закарпаття з футболу. Наша команда теж подала заявку на участь у ній. Перші матчі групового етапу відбудуться вже наступної неділі, 3 лютого. У дебютному поєдинку ФК “Верховина” зустрінеться з СК ім. Яремчука з Великого Бичкова.

Всього до розіграшу зимової першості Закарпаття долучилося 22 команди. Даний турнір це хороша підготовка до наступного футбольного сезону, а заявка на участь в ньому “Верховини” говорить про наміри її зіграти і у чемпіонаті області.

 

Вашій увазі групи та календар ігор зимової першості Закарпаття з футболу.

Стадіон смт Середнє

Група А

1.        ФК «Середнє»

2.        ФК «Поляна»

3.        ФК «Вільхівці»

4.        ФК «В.Березний»

5.        ФК «Вітязь» (Концгазо)

6.        ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Група В

1.        ФК «Минай»

2.        ФК «Ужгород»

3.        ФК «Бобовище»

4.        СДЮСШОР U-17 (Ужгород)

5.        ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке)

6.        ФК «Колос» (Ракошино)

Стадіон «Пластмасовик» м.Виноградів

Група С

1.        ФК «Севлюш» (Виноградів)

2.        ФК «Карпати» (Дубове)

3.        ФК «Верховина» (Міжгір’я)

4.        ФК «Сільце»

5.        СК ім.І.Яремчука (В.Бичків)

Група D

1.        ФК «Бужора» (Іршава)

2.        ФК «Карпати» (Рахів)

3.        ФК «Заріччя»

4.        ФК «Фанчиково»

5.        ФК «Копаня» (В.Копаня)

Календар зимової першості сезону 2018 року

Стадіон смт Середнє

1-й тур, 3 лютого

Група А

ФК «Середнє» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок  11:00

ФК «Поляна» – ФК «В.Березний» – початок  13:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок  15:00

1-й тур, 4 лютого

Група В

ФК «Минай» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок  11:00

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок  13:00

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

2-й тур, 10 лютого

Група В

ФК «Колос» (Ракошино) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– початок 11:00

ФК «Минай» – ФК «Бобовище» – початок 13:00

ФК «Ужгород» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

2-й тур, 11 лютого

Група А

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «В.Березний» – початок 11:00

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – початок 13:00

ФК «Поляна» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00

3-й тур, 17 лютого

Група А

ФК «В.Березний» – ФК «Вільхівці» – початок 11:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Поляна» – початок 13:00

ФК «Середнє» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 15:00

3-й тур, 18 лютого

Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Бобовище» – початок 11:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Ужгород» – початок 13:00

ФК «Минай» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 15:00

4-й тур, 24 лютого

Група В

ФК «Бобовище» – ФК «Ужгород» – початок 15:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Минай» – початок 13:00

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 11:00

4-й тур, 25 лютого

Група А

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – початок 15:00

ФК «В.Березний» – ФК «Середнє» – початок 13:00

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 11:00

5-й тур, 3 березня

Група А

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – початок 15:00

ФК «Вільхівці» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – початок 13:00

ФК «В.Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок 11:00

5-й тур, 4 березня

Група В

ФК «Ужгород» – ФК «Минай» – початок 15:00

ФК «Бобовище» – ФК «Колос» (Ракошино) – початок 13:00

СДЮСШОР U-17 (Ужгород)– ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – початок 11:00

 Стадіон «Пластмасовик» м. Виноградів

1-й тур, 3 лютого

3 група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Сільце» – початок 13:00

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – СК ім.Яремчука – початок 15:00

1-й тур, 4 лютого

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Фанчиково» – початок 13:00

ФК «Заріччя» – ФК «В. Копаня» – початок 15:00

2-й тур, 10 лютого

Група D

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00

2-й тур, 11 лютого

Група С

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Карпати» (Дубове) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 15:00

3-й тур, 17 лютого

Група С

ФК «Сільце» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків)– початок 15:00

3-й тур, 18 лютого

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «Заріччя» – початок 13:00

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «В.Копаня» – початок 15:00

4-й тур, 24 лютого

Група D

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Рахів) – початок 15:00

ФК «Фанчиково» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 13:00

4-й тур, 25 лютого

Група С

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Карпати» (Дубове) – початок 13:00

ФК «Сільце» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 15:00

5-й тур, 3 березня

Група С

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 15:00

ФК «Сільце» – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – початок 13:00

5-й тур, 4 березня

Група D

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 15:00

 

ФК «Фанчиково» – ФК «В.Копаня» – початок 13:00

Додати коментар

Захисний код
Оновити

asociat

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Август 2019
23
П’ятница
21:37
mobile