П'ятниця, 23 серпня 2019

У календарі матчів напередодні старту другого туру зимової першості відбулись несподівані зміни. Так замість запланованого матчу “Верховина” – “Сільце”, наша команда зіграла із виноградівським “Севлюшом”. Цікаво чим продиктована така рокіровка ігор, але факт залишається фактом: у нашій групі з’явилися ще дві команди – “Севлюш” та “Облонь-2” (Хуст).

28052878 2119168311650275 2003466415 n-800x551Про те, що ФК “Севлюш” суперник серйозний, знали всі. Стверджується дане переконання і статусом виноградівців у якості “бронзового” призера минулорічного чемпіонату вищої ліги Закарпаття, а факт, що команда у формі підкріплюється результатом матчу першого туру зимової першості, за якого “Севлюш” знищив хустський  ФК “Облонь-2” з рахунком 10:0!

Відтак у тому, що “Верховина” програє сумнівів не залишалося, тим паче, всі ігри виноградівці проводять в рідних стінах. Питання скоріш було в тому скільки нам заб’ють. Але, до честі нашої команди вона зіграла гідно. Більше того перший тайм був практично рівним і закінчився за мінімальної переваги господарів, 2:1. Голом з пенальті відзначився наш захисник Ярослав Биба. Звичайно після перерви нашій команді не вистачило сил, “Севлюш” сповна використав всі свої шанси і зміг довести рахунок до розгромного – 6:1.

Поки що “Верховина”  у своїй групі “С” займає 3 місце з трьома заліковими балами. Нас випереджують виноградівський ФК “Севлюш” (6 очок) та ФК “Карпати“ (Дубове), (4 очки). У міжгірців залишаються всі шанси потрапити до раунду плей-офф. Та найголовніше треба пам’ятати, що даний турнір це лише репетиція перед початком футбольного сезону і першочерговим завданням залишається награти склад.