П'ятниця, 18 жовтня 2019

tizer2

DSC 0883На превеликий жаль Міжгірська “Верховина” припинила участь у турнірі. У чвертьфінальному двобої наша команда не змогла обіграти ФК “Заріччя”. Матч відбувся у неділю, на виноградівському стадіоні “Пластмасовик”. Гравці “Верховини” зробили максимум і віддали всі сили, але футбольна фортуна посміхнулася заріччанам. До того ж пощастило нашому супернику вже на другій хвилині матчу, коли за розіграшу кутового м’яч опинився у сітці воріт Олександра Красняника. Цей гол додав впевненості футболістам Заріччя і вони ще з більшим ентузіазмом пішли вперед, створивши декілька небезпечних моментів. Міжгірці приборкали самовпевненість свого візаві, коли за вдалої комбінаційної гри наших лідерів Івана Мушки та Василя Манджоса створили стовідсотковий шанс для взяття воріт опонентів. Та після двох поспіль ударів впритул, м’яч якимись чудом обминув ворота. Через декілька хвилин, після розіграшу кутового, ще момент – Заріччю знову щастить. Оцінивши реальну силу верховинців “садоводи” почали виваженіше грати в захисті, віддавши позиційну перевагу міжгірцям, розраховуючи на контратаку. І подібний шанс у них з’явився, і не один, але в усіх епізодах нападнику бракувало або точності, або холоднокровності. Відтак, кинувши всі сили в атаку верховинці змогли дожати своїх супрників і черговий штурм було винагороджено голом. Вже у додатковий час першого тайму рахунок зрівняв Іван Мушка, буквально проштовхнувши круглого у ворота заріччан.

У другому таймі гра була практично рівною, моменти один за одним з’являлися то біля одних, то біля інших воріт. В одному з таких чудеса реакції продемонстрував Олександр Красняник, який парирував гарматний постріл, практично з лінії воротарського майданчика, чим самим підтвердив реноме кращого голкіпера минулорічного чемпіонату першої ліги. Здавалося матч закінчиться нічиєю, адже після безлічі спроб забити не змогла жодна з команд. Але, прикра помилка наших захисників наприкінці матчу призвела до неочікуваного голу. Часу для того щоб відігратися було обмаль. Його вистачило лише на один момент, який наші футболісти створили вкінці, та, на жаль, реалізувати його не змогли. Тож, 1:2 на користь ФК “Заріччя”, який проходить у півфінал, де зустрінеться з ФК “Минай”. Інша пара півфіналістів – ФК “Середнє” – ФК “Севлюш”. Обидва поєдинки відбудуться вже наступного тижня.

Аналізуючи матчі ФК “Верховина” в цьогорічній зимовій першості можна зробити висновок, що команда повністю готова до участі в чемпіонаті області. Залишається вирішити проблему з кризою кадрів, адже третина гравців влітку відбудуть на заробітки. Перед стартом сезону необхідно віднайти резервістів, скоріш за все це будуть кращі гравці юнацького складу. З іншого боку позитивним сигналом є й той факт, що повноцінне фінансування на сезон гарантує голова райради Василь Щур, який підтримав клуб як в минулому році, так і забезпечив кошти для участі вже в цьогорічній зимовій першості. Також команда висловлює вдячність керівнику відділу освіти Надії Олексієнко за наданий транспорт на виїзні матчі у Виноградів.

Для вирішення всіх цих завдань є близько одного місяця. Будемо сподіватися, що їх вдасться вирішити і незабаром міжгірці знову зможуть насолоджуватися грою улюбленої команди.