П'ятниця, 18 жовтня 2019

tizer2

 

 

Віталій Іванович Цімбота народився 28 жовтня 1984 року в селищі Міжгір’я цімбота2Міжгірського району Закарпатської області. В лютому 2016 року обраний на посаду Міжгірського селищного голови. Одружений, виховує двох синів.

Освіта. У 2001 році закінчив Міжгірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, після чого вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка. У 2007 році завершив навчання, отримавши вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобув кваліфікацію спеціаліст-юрист. Зараз здобуває другу вищу освіту у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність розпочав у 2008 році на підприємстві технічної інвентаризації на посаді спеціаліст, юрист-консультант. У 2011 році очолив реєстраційну службу Міжгірського районного управління юстиції. у лютому 2016 року на виборах селищного голови за підтримки більше 80 відсотків голосів мешканців районного центру очолив Міжгірську селищну раду.

asociat

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Октябрь 2019
18
П’ятница
09:14
mobile