Четвер, 20 червня 2019

 

 

Віталій Іванович Цімбота народився 28 жовтня 1984 року в селищі Міжгір’я цімбота2Міжгірського району Закарпатської області. В лютому 2016 року обраний на посаду Міжгірського селищного голови. Одружений, виховує двох синів.

Освіта. У 2001 році закінчив Міжгірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, після чого вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка. У 2007 році завершив навчання, отримавши вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобув кваліфікацію спеціаліст-юрист. Зараз здобуває другу вищу освіту у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність розпочав у 2008 році на підприємстві технічної інвентаризації на посаді спеціаліст, юрист-консультант. У 2011 році очолив реєстраційну службу Міжгірського районного управління юстиції. у лютому 2016 року на виборах селищного голови за підтримки більше 80 відсотків голосів мешканців районного центру очолив Міжгірську селищну раду.

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Червень 2019
20
Четвер
04:04
mobile