Середа, 22 січня 2020

tizer2

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У зв'язку із катастрофою літака, що призвело до загибелі людей  районний огляд вертепних дійств та колядницьких клективів переноситься на 10 січня 2020 року, біля центральної ялинки селища, початок  об 11.00 за к.ч. Виконавчий комітет Міжгірської селищної ради.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Проект реалізувався у рамках державної програми

333

З ініціативи  селищного голови Віталія Цімботи  зведення нового спортивного майданчика на стадіоні «Авангард» у  Міжгірї  було включено в державну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Вартість проекту - 1 млн.499 тис. грн. Проект реалізовувався шляхом співфінансування.   50 проц.  з державного бюджету, а 50 відст. – з коштів органу місцевого самоврядування. На сьогоднішній день  освоєно  749,976 грн. з держбюджету, 749,478 грн. – з бюджету селищної ради.   Роботи, які виконувало  ТДВ «Загалшляхбуд» (кер. Галина Лехман), як і передбачалося, завершились  вчасно,  до кінця поточного року.    

-Для нашого селища дуже важливо мати таку  сучасну спортивну споруду, яка буде пристосована  для ігрових видів спорту – волейболу, баскетболу, міні-футболу. Це - складова розвитку  молоді.  Діти матимуть можливість в комфортних умовах займатися спортом на свіжому повітрі. Сучасний спортивний об’єкт стане не лише  місцем проведення змагань для учнів, оскільки він знаходиться біля Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а й осередком спортивного життя для жителів Міжгіря, - каже селищний голова Віталій Цімбота.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

IMG 3371Такий церковний обряд у греко-католицькій церкві є традиційним і символічним, бо вважається. що людина, яка побувала на Хресній дорозі, наче пройшла шляхом Христа в Єрусалимі. Минулої п’ятниці у поході, який очолив владика Мілан Шашік, взяли участь духовенство Міжгірського деканату, вірники, представники державних установ та влади. Божественні урочистості розпочалися від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройшли центральною вулицею смт. Міжгір’я і завершилися біля храму святого Архістратига Михаїла. Учасники ходу пройшли 14 стацій, назви яких виголошували святі отці. Потім читали роздуми про кожну з них, пов’язуючи подію з життя Христа з сучасністю.  Після чого всі промовляли молитви «Отче наш…», «Богородице діво…», співали фрагменти страсних пісень. Символічний хрест, що є свідченням усіх страждань Ісуса Христа, почергово несли молодь, працівники державних установ, духовенство, представники районної та селищної влад. Завершився Хресний похід у парку Пресвятої Богородиці відпустом, що символізує відпущення певної частини гріхів учаснику святого дійства. До всіх вірників з напутніми словами звернувся владика Мілан Шашік, який подякував за участь у ході представникам районної та селищної влад, усім вірникам, закликав до Божої молитви і благословив на святу паску.

Марія Рубець

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

1565091081 1010307 На Закарпатті уже вшістнадцяте організували міжнародні змагання “Кубок Карпат”.
Понад три десятки спортсменів із різних країн приїхали позмагатися за підкорення небесних просторів. А окрім них чимало любителів, які літають у власне задоволення. Далі у сюжеті Першого кабельного

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

p 26163 4 slidertop219 квітня 2019 року за ініціативою УГКЦ буде проводитися процесійний похід з зупинками під назвою "Роздуми над Страстями Христовими", який розпочнеться о 12.00 від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройде центральною вулицею селища, завершиться похід о 15.00 біля греко-католицького храму Св. Арх. Михаїла.

asociat

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Січень 2020
22
Середа
13:40
mobile