Четвер, 12 грудня 2019

tizer2

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Проект реалізувався у рамках державної програми

333

З ініціативи  селищного голови Віталія Цімботи  зведення нового спортивного майданчика на стадіоні «Авангард» у  Міжгірї  було включено в державну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Вартість проекту - 1 млн.499 тис. грн. Проект реалізовувався шляхом співфінансування.   50 проц.  з державного бюджету, а 50 відст. – з коштів органу місцевого самоврядування. На сьогоднішній день  освоєно  749,976 грн. з держбюджету, 749,478 грн. – з бюджету селищної ради.   Роботи, які виконувало  ТДВ «Загалшляхбуд» (кер. Галина Лехман), як і передбачалося, завершились  вчасно,  до кінця поточного року.    

-Для нашого селища дуже важливо мати таку  сучасну спортивну споруду, яка буде пристосована  для ігрових видів спорту – волейболу, баскетболу, міні-футболу. Це - складова розвитку  молоді.  Діти матимуть можливість в комфортних умовах займатися спортом на свіжому повітрі. Сучасний спортивний об’єкт стане не лише  місцем проведення змагань для учнів, оскільки він знаходиться біля Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а й осередком спортивного життя для жителів Міжгіря, - каже селищний голова Віталій Цімбота.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

1565091081 1010307 На Закарпатті уже вшістнадцяте організували міжнародні змагання “Кубок Карпат”.
Понад три десятки спортсменів із різних країн приїхали позмагатися за підкорення небесних просторів. А окрім них чимало любителів, які літають у власне задоволення. Далі у сюжеті Першого кабельного

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

p 26163 4 slidertop219 квітня 2019 року за ініціативою УГКЦ буде проводитися процесійний похід з зупинками під назвою "Роздуми над Страстями Христовими", який розпочнеться о 12.00 від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройде центральною вулицею селища, завершиться похід о 15.00 біля греко-католицького храму Св. Арх. Михаїла.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

IMG 3371Такий церковний обряд у греко-католицькій церкві є традиційним і символічним, бо вважається. що людина, яка побувала на Хресній дорозі, наче пройшла шляхом Христа в Єрусалимі. Минулої п’ятниці у поході, який очолив владика Мілан Шашік, взяли участь духовенство Міжгірського деканату, вірники, представники державних установ та влади. Божественні урочистості розпочалися від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройшли центральною вулицею смт. Міжгір’я і завершилися біля храму святого Архістратига Михаїла. Учасники ходу пройшли 14 стацій, назви яких виголошували святі отці. Потім читали роздуми про кожну з них, пов’язуючи подію з життя Христа з сучасністю.  Після чого всі промовляли молитви «Отче наш…», «Богородице діво…», співали фрагменти страсних пісень. Символічний хрест, що є свідченням усіх страждань Ісуса Христа, почергово несли молодь, працівники державних установ, духовенство, представники районної та селищної влад. Завершився Хресний похід у парку Пресвятої Богородиці відпустом, що символізує відпущення певної частини гріхів учаснику святого дійства. До всіх вірників з напутніми словами звернувся владика Мілан Шашік, який подякував за участь у ході представникам районної та селищної влад, усім вірникам, закликав до Божої молитви і благословив на святу паску.

Марія Рубець

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

osbb      У четвер, 11.04.2019р., о 1000  за к.ч. в приміщенні селищної ради буде проводитись консультація,   координатором проекту ЄС/ПРООН, на тему: "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень".

 P.S. Інформація для активістів та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

asociat

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Декабрь 2019
12
Четвер
13:36
mobile