П'ятниця, 18 жовтня 2019

tizer2

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

1565091081 1010307 На Закарпатті уже вшістнадцяте організували міжнародні змагання “Кубок Карпат”.
Понад три десятки спортсменів із різних країн приїхали позмагатися за підкорення небесних просторів. А окрім них чимало любителів, які літають у власне задоволення. Далі у сюжеті Першого кабельного

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

IMG 3371Такий церковний обряд у греко-католицькій церкві є традиційним і символічним, бо вважається. що людина, яка побувала на Хресній дорозі, наче пройшла шляхом Христа в Єрусалимі. Минулої п’ятниці у поході, який очолив владика Мілан Шашік, взяли участь духовенство Міжгірського деканату, вірники, представники державних установ та влади. Божественні урочистості розпочалися від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройшли центральною вулицею смт. Міжгір’я і завершилися біля храму святого Архістратига Михаїла. Учасники ходу пройшли 14 стацій, назви яких виголошували святі отці. Потім читали роздуми про кожну з них, пов’язуючи подію з життя Христа з сучасністю.  Після чого всі промовляли молитви «Отче наш…», «Богородице діво…», співали фрагменти страсних пісень. Символічний хрест, що є свідченням усіх страждань Ісуса Христа, почергово несли молодь, працівники державних установ, духовенство, представники районної та селищної влад. Завершився Хресний похід у парку Пресвятої Богородиці відпустом, що символізує відпущення певної частини гріхів учаснику святого дійства. До всіх вірників з напутніми словами звернувся владика Мілан Шашік, який подякував за участь у ході представникам районної та селищної влад, усім вірникам, закликав до Божої молитви і благословив на святу паску.

Марія Рубець

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

osbb      У четвер, 11.04.2019р., о 1000  за к.ч. в приміщенні селищної ради буде проводитись консультація,   координатором проекту ЄС/ПРООН, на тему: "Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень".

 P.S. Інформація для активістів та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

p 26163 4 slidertop219 квітня 2019 року за ініціативою УГКЦ буде проводитися процесійний похід з зупинками під назвою "Роздуми над Страстями Христовими", який розпочнеться о 12.00 від греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина), пройде центральною вулицею селища, завершиться похід о 15.00 біля греко-католицького храму Св. Арх. Михаїла.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

2C13ED34-5BCD-4668-88EC-9996AAC064FB w1023 r1 s

 

asociat

Меню користувача

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Октябрь 2019
18
П’ятница
09:04
mobile