Понеділок, 13 липня 2020

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

IMG 0990 CopyСправжнє волейбольне свято подарували міжгірцям організатори волейбольних змагань пам’яті колишнього редактора райгазети “Верховина” Миколи Красняника. Даний турнір цьогоріч став вже 21 за рахунком. Це говорить про те, що на Міжгірщині шанують традиції, пам’ятають людей, котрі своєю працею славили наш край. Саме такою особистістю був Микола Дмитрович Красняник. Професійний журналіст, вмілий керівник, якого поважали колеги, користувався заслуженим авторитетом у всіх жителів верховинського краю. Мав і свої захоплення, а найулюбленішим його хобі став волейбол, який Микола Дмитрович не тільки популяризував, а й сам вмів добре грати. Саме тому після смерті у 1997 році волейбольний турнір на приз газети “Верховина” перейменували на його честь.

Чесно кажучи, організувати подібний спортивно-масовий захід непросто. З року в рік за його проведення турбується редакційний колектив райгазети. Треба не лише попіклуватися про запрошення учасників, організувати суддівські бригади, а й відшукати кошти для його проведення. У попередні роки меценатами здебільшого виступали небайдужі люди, в основному підприємці району, доводилось, як то кажуть, збирати з миру по нитці. Цього разу на прохання підтримати даний захід оперативно відгукнулися керівники району, зокрема голови райради, райдержадміністрації та селищної ради Василь Щур, Василь Юрик та Віталій Цімбота відповідно, які з ентузіазмом зголосилися профінансувати турнір. Активну участь в організації взяли заступник голови районної ради Іван Кость, радник голови райради Євгеній Бундзяк, директор Міжгірської спортшколи Тарас Бартків та головний спеціаліст відділу освіти РДА Вікторія Фулитка.

Змагання відбулися у минулу неділю. Відкриття пройшло у спортивній залі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за якого учасників турніру тавболівальників привітали: від імені редактора Івана Суботи та колективу редакції райгазети – Андрій Голодняк, голови райради Василя Щура – його радник Євгеній Бундзяк, Віталія Цімботи – заступник селищного голови Микола Плець. З регламентом проведення змагань спортсменів ознайомив головний суддя Тарас Бартків.

За традицією капітан команди минулорічного переможця турніру (ним, нагадаємо, стала команда “Освіта”) Тарас Бартків разом з заступником голови селищної ради Миколою Плецем, заввідділом редакції райгазети Андрієм Голодняком поклали вінок квітів на могилу М. Д. Красняника. Приємною відмінністю цьогорічних змагань стало те, що у них взяли участь разом із вісьмома чоловічими і чотири жіночі команди. Для того, щоб турнір вдалося провести протягом одного дня було прийнято рішення ігри жіночих команд (“Освіта”, “Ліцей”, збірна Міжгірської СЗОШ та колектив волейболісток-ентузіасток “Хороші мами”) провести у спортзалі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина. Всі вони зіграли між собою за коловою системою. У результаті найсильнішими стали освітянки, другими – “Хороші мами” і третє місце – “Ліцей”.

За результатами жеребкування чоловічі команди розділилися на дві підгрупи. До групи “А” потрапили: “Ізки” (широкому загалу її гравці більш відомі у складі колишнього чемпіона – команди “Освіта”), колектив нацполіції (с. Торун), збірні с. Н. Студений та с. Колочава. Група “В” виглядала значно цікавіше. Тут зустрілися призери минулорічного турніру – “Березовий віник”, бронзові призери – команда “Верховина”, переможці попередніх змагань “Кубок осені” – збірна ДЮСШ і команда “Рятівник”.

Після проведених ігор групу “А” прогнозовано очолила команда “Ізки”, другими стали правоохоронці. У групі “В” за вихід до фіналу точилася справжня боротьба, у якій найсильнішою стала “Верховина”, а на другому місці фінішували “любителі сауни”.

Отже, у грі за третє місце зустрівся “Березовий віник” та команда відділення нацполіції, які все ж таки не змогли скласти рівної конкуренції більш досвідченим гравцям “Березового віника”. Фінальна зустріч стала родзинкою турніру. Команда “Ізок” цього дня нарешті зустріла гідного суперника у лиці “Верховини”. Обидва сети пройшли у цікавій, практично рівній боротьбі. Але виснаженим іграми групового етапу гравцям “Верховини” не вистачило сил, щоб переломити хід зустрічі на свою користь – 2:0 – команда “Ізки” стає володарем перехідного пам’ятного кубка ім. М. Д. Красняника.

За церемонії нагородження Євгеній Бундзяк грошовими преміями і спільними грамотами РДА та райради нагородив призерів та переможців змагань. Ними стали: серед жінок, перше місце – “Освіта”, друге – “Хороші мами”, третє – збірна Міжгірської СЗОШ; серед чоловіків: перше місце – “Ізки”, друге – “Верховина”, третє – “Березовий віник”. Також цінними призами, грошовими преміями та грамотами Міжгірської селищної ради відзначили кращих гравців турніру. Ними стали серед жінок – представниця “Освіти” Віталія Плець, серед чоловіків – волейболіст “Ізок” Тарас Бартків.

Андрій ГОЛОДНЯК.

Фото Миколи ПЛЕЦЯ.

P.S. Колектив районної газети “Верховина” висловлює щиру вдячність за спонсорську допомогу голові райради Василю Щуру, голові РДА Василю Юрику, Міжгірському селищному голові Віталію Цімботі. За організаційну допомогу Івану Костю, Євгенію Бундзяку, Тарасу Бартківу, Вікторії Фулитці, Миколі Плецю, у тому числі суддям турніру – Сергію Звіричу, Олександру Плитану та Михайлу Василевському.

asociat

Меню користувача

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Июль 2020
13
Понеділок
22:11
mobile