Вівторок, 07 липня 2020

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

IMG 2560 CopyЦьогоріч 11 волейбольних районних команд зголосилися вступити в боротьбу за пам’ятний трофей — перехідний кубок ім. Михайла Цендри, нашого героя-воїна, який, виконуючи свій патріотичний військовий обов’язок перед Батьківщиною, загинув у страшній, невиправданій війні в Афганістані.

Відрадно, що пам’ятний турнір на приз Цендри з року в рік набирає популярності. Сьогодні стати його переможцем — означає довести неабияку спортивну майстерність у волейболі, адже змагатися доводиться з сильними суперниками.

За результатами проведених ігор група переможців склалася ось таким чином:

Серед жіночих команд: 

І місце - "Освіта"

ІІ місце - "Круті мамочки"

ІІІ місце - "Міжгірський профліцей"

Найкращий гравець - Гренджа Михайло

Серед чоловічих команд:

І місце - ВК "Ізкі"

ІІ місце - "Березовий віник"

ІІІ місце - "Міжгірська ДЮСШ"

Найкращий гравець - Фіцколинець Марина

Церемонія нагородження відбулась одразу ж після завершення турніру. В ній також взяв участь Міжгірський селищний голова Віталій Цімбота, привітав спортсменів із вдало проведеним черговим турніром на приз ім. Михайла Цендри та нагородив команди грошовими призами та сувенірами. Також у нагородженні прийняв участь Микола Янчик (директор Міжгірського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України) та директор ДЮСШ Тарас Бартків.

На завершення спортивного заходу голова райорганізації ветеранів-афганців Карл Федак подякував учасникам за красиву гру, вболівальникам — за палку підтримку, а організаторам та спонсорам — за надану допомогу.

asociat

Меню користувача

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Июль 2020
7
Вівторок
05:32
mobile