Середа, 02 грудня 2020

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

лого чисте міжгіря256Особливо зараз, коли ми знаходимося в карантині

Благоустрій нашого селища завжди був  одним з основних питань Міжгірської селищної ради. Традиційно, щороку з приходом весни та наближення великодніх свят  з метою  створення сприятливого  для життєдіяльності людей довкілля, збереження та охорони навколишнього середовища, забезпечення санітарного  та епідемічного благополуччя мешканців на території Міжгір’я  проводилася акція «За чисте довкілля». На жаль, сьогодні, коли ми знаходимося в карантині, ряд обмежень, запроваджених урядом нашої держави, органом місцевого самоврядування зокрема  ми не маємо можливості  взяти участь у колективних прибираннях свої навколишніх територій. Але це не означає, що ми не повинні  дбати про чистоту території, де проживаємо.

Я звертаюся до всіх жителів міжгірської громади: будьте милосердними. Шануйте себе і працю тих, хто  безпосередньо працює  в комунальному підприємстві і піклується про чистоту та благоустрій нашого селища. Не виставляйте  на вулиці  мішки з твердими побутовими відходами  вже після того, як сміття прибрали. Як показує практика, сміття, яке по кілька днів стоїть за вашими воротами, розгрібають собаки та коти, розводячи антисанітарію довкола.

Не  можу не згадати останній обхід  вулиць, в тому числі і   Суворова.  В минулій статті я писав про те, що в окремих місцях   вздовж дамби  у Волівчику  жителі навколишніх будинків  постійно виставляють сміття не згідно з графіком його вивезення. Як наслідок, собаки в пошуках їжі, роздирають мішки,  а працівники комунальної служби  забирають лише той непотріб, що запакований. Приємно, що люди зреагували на публікацію  і прибрали  вулицю, але, на жаль, частину сміття викинули прямо в потічок. Невже так важко прибрати його у мішок…

Весна вступає у свої права. Постараймося прибрати   вулиці та навколишні території біля своїх  будинків. Слідкуймо за графіком вивезення  сміття.   А  для зручності  придбайте у комунальному підприємстві «Чисте Міжгір’я»  індивідуальні контейнери для твердих побутових відходів.  Бо лише так ми зможемо  зробити наше селище чистим, забезпечити його екологію та благоустрій.

asociat

Меню користувача

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Декабрь 2020
2
Середа
05:50
mobile