П'ятниця, 14 травня 2021

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

19 bigОбмеження діятиме від 13:00 години 11 квітня до 6:00 години ранку 13 квітня

У п'ятницю, 10 квітня, на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Закарпатській ОДА було ухвалено рішення про максимальне посилення карантину в Закарпатській області, яким жителям заборонили виходити на вулицю найближчими вихідними. Про це повідомляє закарпатський сайт «Мукачево net» з посиланням на голову Закарпатської ОДА Олексія Гетьманенка.

Повідомляється, що згідно з рішенням, обмеження вводяться лише на найближчі вихідні дні - заборонено пересування з 13:00 суботи 11 квітня до 06:00 понеділка 13 квітня.

«Починаючи з 13:00 суботи 11 квітня до 06:00 понеділка 13 квітня, ви не виходите з дому, вам потрібно залишатися вдома. Так, я розумію, що в ці святкові дні ми звикли відвідувати гостей, приймати їх у себе, виходити на прогулянки. Але іншого варіанту, як бути вдома, щоб зупинити масове поширення пандемії коронавірусу, поки немає», – заявив Олексій Гетьманенко.

Він також уточнив, що поліція в ці дні буде працювати в посиленому режимі і порушникам не вдасться уникнути штрафів.

«У ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. Службу нестимуть працівники органів Нацполіції та Нацгвардії. Штрафів у 17 тис. грн – порушникам карантину - уникнути не вдасться», – додає Гетманенко.

«Якщо ми цього не зробимо, то карантин буде продовжено до вересня. Якщо ми не розірвемо ланцюг зараження, то призупинені бізнеси й надалі не будуть працювати. До того ж, у випадку загальноприйнятого святкування Великодня є загроза подальшого посилення карантинних заходів. Цього разу – на довготривалий період. І торкнуться ці заходи значно більшої кількості компаній та підприємств», – констатував Гетманенко, якого цитує «Закарпаття. Онлайн».

Зазначимо, що на 9 годину 10 квітня на Закарпатті 56-ти особам встановлено діагноз Covid-19, 5-ро з яких медичні працівники, одна особа вилікувалася, 3-є людей померло.

Як інформував ZAXID.NET, у Чернівецькій області з 13:00 суботи, 11 квітня, і до 6:00 понеділка, 13 квітня, запроваджують особливий режим. У цей час по всій області закриють всі заклади торгівлі, у тому числі продуктові магазини і АЗС, працюватимуть лише аптеки.


https://zaxid.net/news/

asociat

Меню користувача

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Май 2021
15
Субота
02:57
mobile