Субота, 25 вересня 2021

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Задля безпеки школярів
     svitofor   Вулиця Шевченка в Міжгір’ї – частина автомобільної дороги загального користування державного значення Долина-Хуст. Щоб дорожній рух,особливо біля школи,був безпечним-необхідно було встановити світлофор.
       Батьки, дирекція школи, вчителі неодноразово порушували це питання перед органом місцевого самоврядування,у компетенції якого було його вирішення.Однак із-за ряду,як об’єктивних так і суб’єктивних причин,встановлення світлофора відтягувалося з року на рік. І ось нарешті з ініціативи селищного голови Віталія Цімботи та за порозуміння і підтримки нової влади –губернатора області Олександра Петрова (який, до речі, особисто відвідав Міжгір’я) та очільника автомобільних доріг у Закарпатській області Бориса Воловика днями світлофор біля Міжгірської ЗОШ №1 запрацював.
            Його встановлено за рахунок коштів Державного фонду під час проведення поточного ремонту службою автомобільних доріг у Закарпатській області та підрядною організацєю ТОВ «ПБС» і підключено до вуличної мережі.

 Орган місцевого самоврядування, жителі селища висловлюють щиру вдячність губернатору області О. Петрову та директору автомобільних доріг у Закарпатській області Б. Воловику за встановлення світлофора у Міжгір’ї, що дасть можливість убезпечити рух учнівської молоді та громадськості селища.  

Наш кор.

 

asociat

Меню користувача

Районні видання

ufptnf2

online2

Міжгір’я в ретро

007

Соціальний проект

Міжгір’я спортивне

emblem mini

Фан зона ФК "ВЕРХОВИНА"

Календар подій

Сентябрь 2021
25
Субота
09:11
mobile